info@arteraoptik.com.tr +90312 496 1438
Artera Optik |

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Artera OPTİK Üretim Tesisine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.arteraoptik.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Zamanında Teslim
Zamanında Teslim
3 iş Günü içinde
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
50 TL ve Üzeri Alışverişlerde!
%100 Güvenli Alışveriş
%100 Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Kargo İade & Değişim
Kargo İade & Değişim
Ücretsiz İade ve Değişim
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
+90 (312) 496 14 38
%100 Orjinal
%100 Orjinal
Ürün Garantisi
Be aware of our campaigns BE AWARE!
To update your information or revoke your consent
From Our Email Or You can reach us at phone number 0312 496 14 38